Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

spek je club actie2017Donderdag 2-november-2017 mocht RCS de waardecheque van de "Spek de kas van je club"-actie van de Jumbo in ontvangst nemen. We kregen op deze avond een cheque uitgereikt ter waarde van ruim €968,-! Hier zijn we als club natuurlijk ontzettend blij mee! Iedereen die zijn bonnetje op naam van RCS gezet heeft, anderen gestimuleerd heeft om op ons te stemmen en in de winkel gestaan heeft om mensen te vragen op ons te stemmen: Hartelijk bedankt! Uiteraard bedanken wij ook Jumbo de Boeck voor het organiseren van deze leuke actie.

 

 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Agenda

donderdag 23 november, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 24 november, 19:00 -
Voetbalquiz
______________
donderdag 30 november, 18:30 - 19:30
Scheidsrechter theorie van 2de jaars JO13
______________
vrijdag 1 december, 19:30 - 23:00
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 8 december, 19:30 -
Kerstbingo
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech