Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

spek je club actie2017Donderdag 2-november-2017 mocht RCS de waardecheque van de "Spek de kas van je club"-actie van de Jumbo in ontvangst nemen. We kregen op deze avond een cheque uitgereikt ter waarde van ruim €968,-! Hier zijn we als club natuurlijk ontzettend blij mee! Iedereen die zijn bonnetje op naam van RCS gezet heeft, anderen gestimuleerd heeft om op ons te stemmen en in de winkel gestaan heeft om mensen te vragen op ons te stemmen: Hartelijk bedankt! Uiteraard bedanken wij ook Jumbo de Boeck voor het organiseren van deze leuke actie.

 

 

%MCEPASTEBIN%

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

RCS V.V. Arendskerke 24 februari 2018 kl

Agenda

woensdag 28 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
zaterdag 3 maart, 19:00 - 23:00
Disco met DJ TIMO
______________
zaterdag 10 maart, 19:30 -
Avond kantine Krijn
______________
zondag 11 maart - hele dag
Zwierlantijn voor de mini's
______________
vrijdag 16 maart, 16:00 - 17:00
Open training RCS+
______________
zaterdag 17 maart, 19:30 -
Muziek Quiz
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech