Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

organisatieIn het nieuwe seizoen zijn een aantal organisatorische wijzigingen doorgevoerd. De belangrijkste wijzigingen zijn, om het takenpakket voor de jeugdsecretaris te verlichten en duidelijke communicatielijnen te handhaven en onderhouden richting gemeente, KNVB en binnen onze vereniging. Dit houdt in dat Wim Priem als secretaris de contactpersoon is namens onze vereniging voor de gemeente en KNVB. O.a. oefenwedstrijden, velden, elftalopgaves, wedstrijdzaken lopen via Wim.

De weekbrief heeft een vernieuwing ondergaan en zal voortaan door Patrick Duinkerke beheerd worden. Hij wordt ook verantwoordelijk voor de veld- en kleedkamerindeling.

Onze jeugdsecretaris Willy Spaeter zal zich bezighouden met het regelen van scheidsrechters voor de wedstrijden op zaterdag, gastheer in de bestuurskamer op zaterdagmorgen, aanspreekpunt voor de jeugdscheidsrechters, Sportlink gerelateerde zaken en het regelen van scheidsrechterscursussen en spelregeltoetsen.

Verder neemt Evert Swart het Groepsleiderschap van de JO13-teams over van Hans van Eenennaam.

 

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

FlyerRCS Dordrecht30062018 nieuw

Agenda

woensdag 27 juni, 19:00 -
Afsluiting seizoen JO15-2
______________
donderdag 28 juni, 19:30 -
Kantine RCS 1
______________
vrijdag 29 juni, 19:00 -
Kantine RCS A1
______________
vrijdag 29 juni, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
zaterdag 30 juni, 19:00 -
Wedstrijd RCS - FC Dordrecht
______________
woensdag 18 juli, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech