Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

wedstrijdzaken appvoetbalnl appVoor alle leden is het belangrijk om een mailadres geregistreerd te hebben bij RCS (en daarmee ook bij de KNVB). Dit mailadres wordt namelijk gebruikt om toegang te krijgen tot de vernieuwde Voetbal.nl-app en de Wedstrijdzaken-app waar alle leden, fans en toeschouwers gebruik van kunnen maken voor standen, uitslagen, programma’s, vrijwilligerstaken, kleedkamerindeling en nog veel meer. De leden waar we nu geen mailadres van hebben, worden telefonisch benaderd. Mocht je twijfelen welk mailadres geregistreerd staat, informeer dan via een mailbericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onder vermelding van je voornaam, achternaam en geboortedatum.

De Wedstrijdzaken en Voetbal.nl apps zijn te downloaden via de Play Store en de App Store 

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

RCS V.V. Arendskerke 24 februari 2018 kl

Agenda

woensdag 28 februari, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
zaterdag 3 maart, 19:00 - 23:00
Disco met DJ TIMO
______________
zaterdag 10 maart, 19:30 -
Avond kantine Krijn
______________
zondag 11 maart - hele dag
Zwierlantijn voor de mini's
______________
vrijdag 16 maart, 16:00 - 17:00
Open training RCS+
______________
zaterdag 17 maart, 19:30 -
Muziek Quiz
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech