Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

wedstrijdzaken appvoetbalnl appVoor alle leden is het belangrijk om een mailadres geregistreerd te hebben bij RCS (en daarmee ook bij de KNVB). Dit mailadres wordt namelijk gebruikt om toegang te krijgen tot de vernieuwde Voetbal.nl-app en de Wedstrijdzaken-app waar alle leden, fans en toeschouwers gebruik van kunnen maken voor standen, uitslagen, programma’s, vrijwilligerstaken, kleedkamerindeling en nog veel meer. De leden waar we nu geen mailadres van hebben, worden telefonisch benaderd. Mocht je twijfelen welk mailadres geregistreerd staat, informeer dan via een mailbericht naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. onder vermelding van je voornaam, achternaam en geboortedatum.

De Wedstrijdzaken en Voetbal.nl apps zijn te downloaden via de Play Store en de App Store 

Goudsponsors

Agenda

donderdag 23 november, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 24 november, 19:00 -
Voetbalquiz
______________
donderdag 30 november, 18:30 - 19:30
Scheidsrechter theorie van 2de jaars JO13
______________
vrijdag 1 december, 19:30 - 23:00
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 8 december, 19:30 -
Kerstbingo
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech