Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

rmd 3778 20170820 1756641397Het eerste elftal speelt de komende weken een aantal oefenwedstrijden, wedstrijden in het BSC-toernooi en bekerwedstrijden.
Op zaterdag 19-augustus-2017 speelde RCS 1 een oefenwedstrijd tegen Terneuzense Boys op ons sportpark. Deze wedstrijd werd geleid door scheidsrechter dhr. A. v.d. Reyt en werd door RCS gewonnen met 4-1. Doelpunten door Mervin, Joey, Stefan en Carlo. Bekijk de foto's van deze wedstrijd in het fotoalbum.

Woensdag 23-augustus-2017 speelde ons 1e elftal in de voorronde van het Borsele Sloepoort Cup-toernooi. De 1e wedstrijd werd tegen Yerseke gespeeld en verloren met 1-2. Daarna werd van Zeeland Sport gewonnen. RCS werd daarmee 3e in de poule. Zaterdag 26-augustus-2017 werd van VC Vlissingen (Za) gewonnen met 1-0 en daarna werd van Nieuwdorp gewonnen met 1-0. RCS werd daarmee winnaar van poule 3. Voor meer info kijk op de website van het BSC-toernooi.

Zaterdag 2-september-2017 werd de eerste bekerwedstrijd door RCS 1 tegen Roosendaal gespeeld op ons sportpark en gewonnen met 4-3.
Dinsdag 5-september-2017 speelde RCS 1 in Oostkapelle een oefenwedstrijd tegen Oostkapelle. Helaas nipt verlies van ons 1e elftal met 3-2.
De tweede bekerwedstrijd werd zaterdag 9-september-2017 gespeeld tegen RSV in Rucphen. RSV was geen partij voor RCS en werd met dubbele cijfers verslagen. Uitslag 1-11.
De derde bekerwedstrijd werd niet gespeeld, omdat Internos geen volledig elftal kon samenstellen. RCS 1 bekert door!

%MCEPASTEBIN%
Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech