Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

IMG 0398Als afsluiting van het toernooiweekend was vorig seizoen het idee ontstaan of het leuk zou zijn om een 7x7 Gezelligheidstoernooi annex Biertoernooi te organiseren. De Toernooicommissie heeft dit idee opgepakt en alle A-junioren, Seniorenteams, Leiders en trainers, vrijwilligers en ons vrouwenteam uitgenodigd om hieraan deel te nemen. Vorig jaar resulteerde in bijna 50 spelers en speelsters met een leeftijd tussen de 18 en ruim 50 jaar die zich aangemeld hadden. Dit jaar hadden we iets minder deelnemers, maar wel meer deelneemsters. Ons vrouwenteam was met 8 speelsters de “hofleverancier”, waarvoor dank dames. Net als afgelopen jaar waren alle spelers en speelsters door elkaar heen gehusseld. Met wederom de aansprekende namen zoals, “FC Bal op ’t Dak”, “Tikkie Terug Jaap”, “FC De Kampioenen” en “De Derde Helft” konden we van start gaan. In wedstrijden van 25 minuten zonder scheidsrechter kon iedereen zijn kunsten en balvaardigheden laten zien en dit werd regelmatig door gelach en/of applaus door het aanwezige publiek begroet. Tussen de wedstrijden door was er tijd om het vocht wat door de inspanningen was kwijtgeraakt weer een beetje aan te vullen en ook dat deed iedereen op geheel zijn eigen wijze. Nadat rond vijf uur het laatste fluitsignaal klonk, kon de balans worden opgemaakt. Deze tweede editie werd gewonnen door “FC Bal op ’t Dak”. Dit team bestond uit John Bloem, Tim Blind, Thomas de Rijke, Deveny Jacobs, Tess Wagenaar, Kevin van Rijswijk en Hans van Eenennaam. Dit team mocht dan ook de Jupiler wisselbeker in ontvangst nemen, welke beschikbaar was gesteld door Harrie Verkaik BV. Kortom een mooie afsluiting van een super weekend en op naar het derde Gezelligheidstoernooi 7x7.

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

FlyerRCS Dordrecht30062018 nieuw

Agenda

woensdag 27 juni, 19:00 -
Afsluiting seizoen JO15-2
______________
donderdag 28 juni, 19:30 -
Kantine RCS 1
______________
vrijdag 29 juni, 19:00 -
Kantine RCS A1
______________
vrijdag 29 juni, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
zaterdag 30 juni, 19:00 -
Wedstrijd RCS - FC Dordrecht
______________
woensdag 18 juli, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech