Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Het 2e 7x7 gezelligheidstoernooi wederom een succes! tinyurl.com/yb6kzb4p pic.twitter.com/7TREPuqF3M
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Klaverblad Verzekeringen jeugdtoernooi succesvol verlopen! tinyurl.com/ybgd9c7r pic.twitter.com/LjYmS3La0u
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Incasso contributie juli 2017 pas in 1e week juli! tinyurl.com/yb72qlry pic.twitter.com/zfgLmgTDUO
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Supergezellig feestje op de Familiedag met Guus Meeuwis zanger Luc Martens! pic.twitter.com/qz5IRwA0e4
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Gezellig druk op BBQ Familiedag 2017! pic.twitter.com/DVwH5f8d7q
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Drukte van belang bij jongste jeugd voor start Familiedag 2017! pic.twitter.com/NjFgLjH3ad
RCSoostsouburg
RCSoostsouburg Familiedag 2017 in volle voorbereiding! De wipe-out is bijna net zo groot als de lengte van het gehele veld. pic.twitter.com/RZaaHdX6XX

De vierde editie van het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2017 is succesvol verlopen. Nadat we vorig seizoen boven de 100 deelnemende teams waren gekomen hebben we nu weer een nieuw record gevestigd met 107 deelnemende teams. In een gezellige en leuke ambiance met geweldig weer hebben 21 juniorenteams, 76 pupillenteams en 10 meisjesteams meegedaan het afgelopen weekend. Als Toernooicommissie zijn wij trots dat er zoveel teams hebben deelgenomen en alles zonder noemenswaardige incidenten is verlopen. Op zaterdag was er voor de derde keer de Pupillendag met allerlei activiteiten, zoals springkussens, verloting, wafels en nog andere kraampjes. Voor de JO5 teams van onze vereniging en Arnemuiden was dit natuurlijk spannend, maar ook fantastisch voor deze kinderen, maar ook de JO7 teams waren t.o.v. vorig seizoen meer dan verdubbeld. Voor de JO9 en JO11 teams had Skills & Control twee circuits uitgezet, waar deze kinderen hun voetbalkunsten konden laten zien en een clinic voor hun team of individuele training konden winnen. Zondagmorgen was het weer de beurt aan de meisjesteams, waarbij de meisjes tussendoor konden genieten van een lekkere verse stroopwafel, welke door onze hoofdsponsor Klaverblad Verzekeringen waren aangeboden. Op zondagmiddag sloten we het toernooiweekend af met het 7x7 Gezelligheidstoernooi. We willen alle deelnemende teams bedanken voor hun deelname en kijken alweer uit naar de vijfde editie van het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi, welke door de latere competitiestart iets later zal worden gehouden dan het tweede weekend van juni 2018.

Toernooicommissie v.v. R.C.S.,