Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

RCS Twitter

De vierde editie van het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi 2017 is succesvol verlopen. Nadat we vorig seizoen boven de 100 deelnemende teams waren gekomen hebben we nu weer een nieuw record gevestigd met 107 deelnemende teams. In een gezellige en leuke ambiance met geweldig weer hebben 21 juniorenteams, 76 pupillenteams en 10 meisjesteams meegedaan het afgelopen weekend. Als Toernooicommissie zijn wij trots dat er zoveel teams hebben deelgenomen en alles zonder noemenswaardige incidenten is verlopen. Op zaterdag was er voor de derde keer de Pupillendag met allerlei activiteiten, zoals springkussens, verloting, wafels en nog andere kraampjes. Voor de JO5 teams van onze vereniging en Arnemuiden was dit natuurlijk spannend, maar ook fantastisch voor deze kinderen, maar ook de JO7 teams waren t.o.v. vorig seizoen meer dan verdubbeld. Voor de JO9 en JO11 teams had Skills & Control twee circuits uitgezet, waar deze kinderen hun voetbalkunsten konden laten zien en een clinic voor hun team of individuele training konden winnen. Zondagmorgen was het weer de beurt aan de meisjesteams, waarbij de meisjes tussendoor konden genieten van een lekkere verse stroopwafel, welke door onze hoofdsponsor Klaverblad Verzekeringen waren aangeboden. Op zondagmiddag sloten we het toernooiweekend af met het 7x7 Gezelligheidstoernooi. We willen alle deelnemende teams bedanken voor hun deelname en kijken alweer uit naar de vijfde editie van het Klaverblad Verzekeringen Jeugdtoernooi, welke door de latere competitiestart iets later zal worden gehouden dan het tweede weekend van juni 2018.

Toernooicommissie v.v. R.C.S.,

Goudsponsors

Wedstrijd RCS 1

RCS tegen Kruiningen op 21 april 2018 1 kl

Agenda

vrijdag 20 april, 18:15 - 20:00
Kinderbingo
______________
vrijdag 20 april, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________
maandag 23 april, 09:00 - 14:00
Skills & Control clinic
______________
vrijdag 18 mei, 19:30 - 22:30
Jeugdcommissie overleg
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech