Welkom bij r c s   Click to listen highlighted text! Welkom bij r c s Powered By GSpeech

Hoofdsponsors

Zilversponsors

RCS Twitter

voetbalquizVrijdagavond 24-november-2017 is er alweer de 4e editie van de RCS Voetbalquiz! Test je kennis van het internationale-, nationale-, amateurvoetbal en v.v. RCS. Presentatie: Yordi Nijland en Ralf Eversdijk. Je dient je aan te melden als duo, waarbij 1 persoon ouder dan 16 jaar moet zijn. Ook moet minstens één van de twee lid zijn van RCS. Deelname is gratis! Aanmelden dient door een mailbericht te zenden naar Yordi Nijland op Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. De quiz begint om 19.30 uur en inloop is mogelijk vanaf 19.00 uur.

Goudsponsors

Agenda

donderdag 23 november, 20:00 -
Vergadering RCS Hoofdbestuur
______________
vrijdag 24 november, 19:00 -
Voetbalquiz
______________
donderdag 30 november, 18:30 - 19:30
Scheidsrechter theorie van 2de jaars JO13
______________
vrijdag 1 december, 19:30 - 23:00
Jeugdcommissie overleg
______________
vrijdag 8 december, 19:30 -
Kerstbingo
______________

Bronssponsors

CTV Voetbal banner 125 

 

 

 

 

Click to listen highlighted text! Powered By GSpeech